تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۹:۱۷
بازدید: ۷۱۷
کد خبر: ۲۲۱۹۹۴
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

پیش‌فروش کوییک ۷۰ میلیونی! / طرح عجیب سایپا برای فروش خودرو

‌می‌متالز - سایپا طرح جدیدی برای پیش‌فروش پنج محصول خود ارائه کرده است طرحی که در آن فروش محصولات این خودروساز بدون محدودیت و قرعه‌کشی انجام می‌شود و شرط خرید خودرو، ثبت‌نام در سایت است و نیازی به قرعه‌کشی نیست.

به گزارش می‌متالز، در طرح پیش‌فروش جدید سایپا سه مدل خودروی کوییک عرضه شده است. کوییک S، کوییک دنده‌ای و کوییک دو رنگ. اما شرایط خرید این خودرو‌ها چیست؟

آنگونه که در طرح جدید پیش‌فروش سایپا اعلام شده، زمان تحویل خودرو‌ها شش ماه تا یک سال است. یعنی زمان تحویل خودرو‌های پیش‌فروش شده دی ماه ۱۴۰۰ تا تیر ۱۴۰۱ است.

متقاضیان برای خرید این خودرو‌ها باید مبلغ اولیه را واریز کنند و مابقی قیمت خودرو در زمان تحویل دریافت می‌شود.

پیش‌پرداخت ثبت‌نام برای خودروی کوییک S حدود ۷۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. برای خرید کوییک دنده‌ای متقاضی باید حدود ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان واریز کند و پیش‌پرداخت اولیه کوییک دو رنگ هم ۷۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

این طرح از ساعت ۱۰ صبح امروز، دوشنبه ۱۸مرداد آغاز می‌شود و به صورت ۲۴ ساعته ادامه دارد. به محض تکمیل ظرفیت هر یک از محصولات مشمول، شرایط فروش غیر فعال می‌شود.

در طرح پیش‌فروش جدید سایپا، بر خلاف دفعات قبل محدودیت‌های ثبت‌نام و قرعه‌کشی وجود ندارد. این در حالی است که در طرح فروش فوق‌العاده و یا پیش‌فروش خودرو‌های داخلی، محدودیت‌هایی برای خرید وجود داشت که در این طرح حذف شده است.

پیش‌فروش کوییک ۷۰ میلیونی! / طرح عجیب سایپا برای فروش خودرو

قیمت بازار آزاد خودروی کوییک.

اما قیمت سه مدل خودروی کوییک عرضه شده در این طرح، در بازار آزاد چقدر است؟ قیمت کوییک آر صفر در بازار حدود ۱۶۶ میلیون تومان است. با فرض ثابت بودن قیمت خودرو تا سال آینده متقاضی خرید این خودرو باید حدود ۹۱ میلیون دیگر پرداخت کند.

قیمت کوییک دنده‌ای حدود ۱۴۱ میلیون تومان است و با رقم اعلام شده کنونی ۷۰ میلیون تفاوت دارد. قیمت کوییک S هم حدود ۱۵۵ میلیون تومان است و با قیمت پیش‌فروش حدود ۷۷ میلیون اختلاف دارد.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام سه مدل خودروی کوییک به سایت saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده