تاریخ: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۴۶
کد خبر: ۲۲۲۳۷۰
رضایی کوچی با اشاره به مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی؛
‌می‌متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نامه رئیس جمهور برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی، تاکید کرد: بدون ایجاد وزارت مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی با چالش مواجه خواهد شد.

به گزارش می‌متالز، محمدرضا رضائی کوچی گفت: با وجود اینکه روز یکشنبه گزارش کمیسیون عمران در خصوص کلیات طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در صحن مجلس قرائت شد و قرار بود امروز موافقان و مخالفان نظرات خود را ارائه کرده و این طرح بررسی شود، اما این طرح از دستور کار مجلس کنار رفت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار کرد: آقای رئیسی طی نامه‌ای خواسته اند که این طرح فعلا مسکوت مانده و سال آینده مطرح شود. با توجه به اینکه یکی از شعار‌های ایشان ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی بود، اگر وزارت مسکن ایجاد نشود این کار به سادگی انجام نخواهد شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اکنون برای تحقق این شعار دچار چالش خواهند شد چراکه وزارت راه و شهرسازی اکنون خیلی عریض و طویل است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان عنوان کرد: بر اساس آخرین گزارشات و اخبار قرار است ایشان آقای سعید محمد را به عنوان ویز پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس معرفی کند.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین