تاریخ: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۲۶
بازدید: ۳۹۹
کد خبر: ۲۲۳۵۰۰
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

پرداخت حقوق سربازی چه شد؟

‌می‌متالز - رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح اعلام کرد که رقم حقوق پرداختی هیچ تغییری نکرده و پرداخت‌ها مطابق قانون بودجه در حال انجام است.

به گزارش می‌متالز، امیر غلام رضا رحیمی‌پور، درباره کاهش حقوق سربازی اظهارکرد: ستادکل نیرو‌های مسلح با پیگیری‌های فراوانی که از طریق دولت و مجلس شورای اسلامی انجام داد، موفق شد تا حقوق سربازان را افزایش دهد که این امر در سال ۱۴۰۰ و بر اساس قانون بودجه اجرایی شد.

وی با بیان اینکه پرداخت حقوق سربازان بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۰ در حال انجام است، تصریح کرد: هیچ تغییری در رقم پرداختی به سربازان ایجاد نشده است و اگر در موارد معدودی موارد اندکی از حقوق سربازان کسر شده باشد، احتمالا به دلیل اخذ کسورات و حق بیمه و … است مگرنه همانطور که گفتم هیچ تغییری در حقوق پرداختی به سربازان نداریم.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح در عین حال از ادامه پیگیری‌های ستادکل نیرو‌های مسلح برای افزایش حقوق سربازان در آینده خبر داد و گفت: ما پیگیر هستیم تا رقم پرداختی به سربازان در قانون بودجه سال آینده نیز افزایش پیدا کند و امیدواریم که این امر محقق شود.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده