تاریخ: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۲۵
کد خبر: ۲۳۱۲۰۹
وزن کیسه‌های سیمان برای فروش، ۹درصد سنگین‌تر شد؛
‌می‌متالز - سیمان شرق در شهریورماه سال جاری مجموع فروش محصولات خود را در طی دوره برابر با ۱۶۹،۰۵۲ تن اعلام کرد و بیشترین مقدار فروش طی این دوره یک‌ماهه مربوط به محصول سیمان داخلی بود.

به گزارش می‌متالز، شرکت سیمان شرق در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره ماهانه را بالغ‌بر ۸۹۱ میلیارد ریال اعلام کرده که از فروش محصولات در بازار داخلی و صادراتی بوده و از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نیز درآمد‌های "سشرق" بالغ‌بر ۶ هزار میلیارد ریال به ثبت رسیده، بیشترین درآمد شناسایی‌شده سیمان شرق در بازار داخلی به‌دست‌آمده است.

سیمان شرق رکوردی جدید بر جای گذاشت/ رشد ۹۶ درصدی درآمد ماهانه

درآمد‌های عملیاتی سیمان شرق تا شهریورماه ۱۴۰۰

سیمان شرق رکوردی جدید بر جای گذاشت/ رشد ۹۶ درصدی درآمد ماهانه

بر اساس این گزارش، درآمدی که سیمان شرق در شهریورماه به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته افزایش قابل‌توجه ۹۶ درصد رشد را از خود بر جای گذاشته و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز افزایش ۱۵۸ درصدی را به همراه داشته، درآمد ثبت‌شده "سشرق" از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نسبت به سال گذشته ۷۵ درصد رشد را مشاهده کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که از فروش محصولات طی این دوره یک‌ماهه حاصل‌شده مربوط به سیمان داخلی با مبلغی بالغ‌بر ۷۲۴ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول ۵،۱۸۸،۵۶۹ ریال اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۹ درصد افزایش نرخ فروش را به همراه داشته است.

فروش محصولات تولیدی "سشرق"

سیمان شرق رکوردی جدید بر جای گذاشت/ رشد ۹۶ درصدی درآمد ماهانه

بر اساس این گزارش، سیمان شرق در شهریورماه سال جاری مجموع فروش محصولات خود را در طی دوره برابر با ۱۶۹،۰۵۲ تن اعلام کرده که نسبت به ماه گذشته ۷۵ درصد افزایش فروش داشته و همچنین در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با ۱۹ درصد رشد مواجه بوده، بیشترین مقدار فروش طی این دوره یک‌ماهه مربوط به محصول سیمان داخلی با ۱۳۹،۵۶۷ تن بوده و گران‌ترین محصول ارا‌ئه‌شده سیمان شرق متعلق به سیمان صادراتی با ۶،۷۰۲،۰۵۵ ریال بوده است.

منبع: بورس نیوز