تاریخ: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۵۱
کد خبر: ۲۳۱۹۱۰
‌می‌متالز - با قابلیت جدید هر وقت کل اینستاگرام یا بخش‌هایی از آن مثل اپلود استوری‌ها دچار مشکل گسترده بشوند، اینستاگرام در بخش Activity وجود مشکل را همراه با توضیحی به کاربرانش اطلاع می‌دهد. کاربران از همان جا هم میتوانند از رفع مشکل باخبر بشوند تا بتوانند به ادامه فعالیت شان بپردازند.

به گزارش می‌متالز، قطعی‌های اینستاگرام طی چند وقت اخیر انقدر زیاد شده اند که حالا این شرکت قصد دارد اختلالات بزرگ را به کاربرانش اطلاع دهد.

با این قابلیت جدید هر وقت کل اینستاگرام یا بخش‌هایی از آن مثل اپلود استوری‌ها دچار مشکل گسترده بشوند، اینستاگرام در بخش Activity وجود مشکل را همراه با توضیحی به کاربرانش اطلاع می‌دهد. کاربران از همان جا هم میتوانند از رفع مشکل باخبر بشوند تا بتوانند به ادامه فعالیت شان بپردازند.

طبعا اینستاگرام برای هر اختلال کوچک چنین نوتیف‌هایی نمیفرستد بلکه فقط برای اختلالات گسترده‌ای که کاربران زیادی را سردرگم کند چنین اطلاعیه‌هایی فرستاده می‌شود.

این قابلیت برای شروع در امریکا ازمایش خواهد شد و طی ماه‌های آینده احتمالا برای تمام کاربران عرضه خواهد شد.

بخش جدیدی به نام Account Status به اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام همچنین قرار هست بخش جدیدی به نام Account Status را اضافه کند که وضعیت هر پیج را از نظر تخلف از قوانین نشون می‌دهد. کاربر با استفاده از این بخش می‌تواند متوجه بشود که آیا پیجش در معرض مسدود شدن توسط اینستاگرام هست یا نه و اگر هست چه تخلفی رو انجام داده است.

در ماه‌های آینده اینستاگرام ابزار‌های دیگری را هم به این بخش اضافه میکند که به کاربران دید بهتری نسبت به نحوه انتشار و پیشنهاد پست هایشان به کاربران در بخش‌های مختلف اینستاگرام بدهد.

جزییات آپدیت جدید اینستاگرام در خصوص قطعی ها/ بخش جدید اینستا چه می‌کند؟ + تصاویر

جزییات آپدیت جدید اینستاگرام در خصوص قطعی ها/ بخش جدید اینستا چه می‌کند؟ + تصاویر

جزییات آپدیت جدید اینستاگرام در خصوص قطعی ها/ بخش جدید اینستا چه می‌کند؟ + تصاویر

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)