تاریخ: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۰۵
کد خبر: ۲۳۶۸۸۵
درآمد‌های صعودی پایان یافت، اما صادرات نه!
‌می‌متالز - درآمد‌های این شرکت سیمانی از ۲ بخش فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی تشکیل‌شده که بیشترین مقدار درآمدی که به‌دست‌آمده در بازار صادراتی با ۷۵۹ میلیارد ریال بود.

به گزارش می‌متالز، شرکت سیمان خوزستان در بخش درآمدزایی گزارش فعالیت مهرماه خود، مجموع درآمد‌ها را برابر با ۱،۳۰۹ میلیارد ریال اعلام کرد و با احتساب این ماه، می‌توان درآمدزایی شرکت را از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه بالغ بر ۶،۲۰۸ میلیارد ریال اعلام کرد.

کیسه‌های صادراتی، سنگین‌تر بود

کیسه‌های

درآمد‌های این شرکت سیمانی از ۲ بخش فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی تشکیل‌شده که بیشترین مقدار درآمدی که به‌دست‌آمده در بازار صادراتی با ۷۵۹ میلیارد ریال بوده که ۵۸ درصد از درآمد شناسایی‌شده طی دوره مهرماه به آند تعلق داشت، همچنین سرمایه ثبت‌شده سیمان خوزستان برابر با ۱،۴۰۰ میلیارد ریال بوده است.

درآمد‌های ثبت‌شده سیمان خوزستان تا مهرماه ۱۴۰۰

کیسه‌های

بر پایه این گزارش، شرکت سیمان خوزستان در مهرماه سال جاری میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته را نسبت به ماه گذشته، ۱۰درصد کاهش عنوان کرده و این درآمد‌ها در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۱۲۸ درصد افزایش یافته است.

بیشترین میزان درآمدی که سیمان خوزستان در مهرماه از خود بر جای گذاشته مربوط به سیمان و کلینکر صادراتی با ۷۵۹ میلیارد ریال بوده و نرخ فروش ۷۲۱ هزار تومان در ازای هر تن بوده و پس‌ازآن بیشترین درآمد به سیمان و کلینکر داخلی با نرخ فروش ۴۲۶ هزار تومان به ازای هر تن اختصاص پیدا کرده است؛ لازم به ذکر است که این نرخ‌ها نسبت به شهریورماه با ۸ درصد کاهش مواجه شده است.

فروش محصولات سخوز در مهرماه

بر اساس این گزارش، شرکت سیمان خوزستان در مهرماه سال جاری موفق به فروش ۲۳۴،۲۶۴ تن از محصولات خود در بازار‌های داخلی و صادراتی شده که بیشترین مقدار فروش را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم، فروش محصولات سخوز نسبت به ماه گذشته ۷ درصد کاهش را به همراه داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۷ درصد رشد پیداکرده است.

شرکت سیمان خوزستان در مهرماه ۲۲۲ هزار تن کلینکر به‌عنوان ماده اولیه تولید کرده که رقمی بالاتر از میانگین ماهانه شرکت بوده و این عدد در شهریورماه ۲۳۰ هزار تن بود.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده
صمت سوریه
وزیر صنعت، معدن و تجارت در رأس هیأتی از فعالان اقتصادی وارد دمشق شد

صمت سوریه