تاریخ: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۲۸
کد خبر: ۲۳۷۰۵۶
بسطامی خبر داد:
‌می‌متالز - نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس گفت: برای حل قطعی گاز کارخانه سیمان ایلام با وزیر نفت تماس تلفنی داشتم تا به این موضوع سریعا رسیدگی شود.

به گزارش می‌متالز، علی اکبر بسطامی، به اقدامات صورت گرفته برای حل مشکل گاز کارخانه سیمان ایلام اشاره کرد و گفت: معتقدم که اختلالی در فعالیت کارخانه‌های تولیدی بوجود بیاید چرا که با این اتفاق صنعت و اقتصاد کشور دچار بحران می‌شود.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس افزود: برای رفع مشکل گاز کارخانه سیمان با وزیر نفت تماس گرفتم و خواستار رسیدگی فوری به این موضوع بوده ام.

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان نباید برای قطع گاز کارخانه سیمان پیش قدم می‌شد، اظهار کرد: ایلام از نرخ بالای بیکاری رنج می‌برد و اشتغال پایدار در این استان بسیار ناچیز است؛ بنابراین مسوولان استانی باید توجه جدی به حل مشکل بیکاری داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: مسوولان کارخانه سیمان باید تلاش خود را در جهت فعالیت مضاعف این واحد صنعتی به کار گیرند تا اینکه اشتغالزایی ایجاد شود و علاوه بر این موضوع همکاری لازم را با مدیران شرکت گاز داشته باشند تا چالش‌های ایجاد شده مرتفع شود.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)