تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۰۶
کد خبر: ۲۴۴۵۰۱
‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک گفت: با همکاری مدیرعامل شرکت توسعه فراگیر سناباد و مدیر بهره‌برداری این شرکت و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همچنین تلاش مضاعف کارکنان شرکت حمل و نقل فولاد لجستیک و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران شاهد کسب رکورد جدید بارگیری و ارسال کنسانتره از ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال‌های گذشته در مجتمع‌های تولیدی سنگان از طریق حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای بوده‌ایم.

به گزارش می‌متالز، علی قبادی با اعلام این خبر اظهار داشت: رکورد بی‌سابقه بارگیری کنسانتره از طریق حمل ریلی و جاده‌ای در ادامه عملکرد موفقیت‌آمیز و در راستای کسب رکورد‌های پیاپی در سال جاری حاصل شده است.
مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک، ضمن اشاره به حمایت بی‌دریغ مدیریت ارشد فولاد خوزستان و مدیریت شرکت توسعه فراگیر سناباد و هماهنگی با واحد حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای، اصلاح فرایند‌های موجود و سرعت بخشی به آن‌ها را از عوامل اصلی این موفقیت برشمرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت گرفته و همکاری مدیریت بهره‌برداری در ایجاد شتاب بیشتر به عملیات بارگیری و حمل کنسانتره و همچنین اهتمام کلیه کارکنان و واحد‌های پشتیبانی، عملکرد درخشانی در سال ۱۴۰۰ در زمینه بارگیری مواد اولیه کنسانتره از معدن سناباد ثبت شد.
وی همچنین اظهار کرد: شرکت فولاد لجستیک در ۲۰ دی ماه ۱۴۰۰ موفق شد با حمل بیش از ۱۸ هزار و ۲۰۰ تن کنسانتره به مقصد فولاد خوزستان ضمن ثبت رکورد جدید در زمینه حمل روزانه کنسانتره از معدن سناباد در مقابل حمل ۱۴ هزار و ۹۰۰ تن کنسانتره (رکورد قبلی)، تحقق برنامه حمل از پیش تعیین شده سالیانه خود در سال ۱۴۰۰ و دستیابی به اهداف برنامه‌ای قبلی را نیز تضمین کند. لازم به یادآوری است که این امر در سال «مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید» و با همت و تلاش همه کارکنان شرکت، صورت پذیرفته است.
قبادی ضمن تبریک این موفقیت به خانواده فولاد خوزستان یادآور شد که دستیابی به این موفقیت ارزشمند در شرایط ویژه حاکم در جهان تحت تاثیر پاندمی کرونا، علاوه بر کسب شاخص حائز اهمیت رکورد حمل جدید، نشان از همدلی و اراده مجموعه چند وجهی فولاد لجستیک در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مجتمع عظیم فولاد خوزستان دارد.

منبع: انجمن سنگ آهن ایران

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده