تاریخ: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۱:۵۲
کد خبر: ۲۵۷۰۷۹
‌می‌متالز - شرکت‌های سیمان بجنورد و کارخانه های سیمان صوفیان با انتشار صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹اسفند ۱۴۰۰، اعلام کردند در این دوره سود هر سهم آن‌ها نسبت به دوره پیش افزایشی بوده است.

به گزارش می‌متالز، شرکت سیمان بجنورد با سرمایه ۳۹۲ میلیارد ریال، اعلام کرد در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰، مبلغ ۲ هزار و ۲۱۴ میلیارد و ۷۹۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵ هزار و ۶۵۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۱۳۹۹ افزایش ۷۶ درصدی داشته است.

«سبجنو» در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۹، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۲۵۸ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳ هزار و ۲۱۰ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت.

سود هر سهم «سصوفی» ۹۱ درصد افزایش یافت

کارخانه های سیمان صوفیان با سرمایه یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰، مبلغ ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۵۴۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۹ معادل ۹۱ درصد افزایش سود داشته است.

«سصوفی» در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۹، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک هزار و ۴۶۵ میلیارد و ۴۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب یک هزار و ۳۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود محقق کرده بود.

منبع: بورس امروز

عناوین برگزیده