تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۰:۳۷
کد خبر: ۲۵۷۹۲۲
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای:
‌می‌متالز - شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ساخت قطعات یدکی مورد نیاز سه ساله سایت فولاد شادگان را از طریق شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای حداقل۳ (سه) سال سابقه کار مرتبط با شرط احداث کارگاه ساخت در شهرستان شادگان به روش مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با شرایط ذیل تأمین نماید.

به گزارش می‌متالز، شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد ساخت قطعات یدکی مورد نیاز سه ساله سایت فولاد شادگان را از طریق شرکت‌های واجد صلاحیت و دارای حداقل۳ (سه) سال سابقه کار مرتبط با شرط احداث کارگاه ساخت در شهرستان شادگان به روش مناقصه عمومی یک مرحله‌ای با شرایط ذیل تأمین نماید.

الف) تهیه و خرید اسناد مناقصه:

متقاضیان شرکت در مناقصه مذکور می‌بایست جهت دریافت اسناد مناقصه، نامه درخواست که شماره و موضوع مناقصه در آن قید شده باشد را به آدرس: شادگان، کیلومتر ۱۰ جاده سربندر- آبادان کد پستی۷۱۱۱۲-۶۴۳۳۱ شماره تلفن ۵۲۲۳۴۷۴۲-۰۶۱ به واحد امور حقوقی و قرارداد‌های شرکت (اتاق ۱۳) مراجعه و اسناد مناقصه را دریافت نمایند یا درخواست دریافت الکترونیکی اسناد را به شماره واتساپ ۰۹۳۷۶۵۸۹۰۰۱ ارسال نمایند.

شایان ذکر آنکه هر یک از مناقصه‌گران باید پاکت مهر و موم شده حاوی پاکات (الف، ب و ج) که بر اساس شرایط مندرج در اسناد مناقصه تهیه و بصورت مجزا مهر و موم شده را در مهلت زمانی مندرج در جدول زیر تحویل نمایند.

ساخت قطعات یدکی مورد نیاز سه ساله سایت احیا فولاد شادگان

هزینه آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.

منبع: چیلان

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده