تاریخ: ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۰:۴۱
کد خبر: ۲۶۳۰۶۶
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛
‌می‌متالز - تفاهم‌نامه همکاری و تعامل دو جانبه شرکت فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به امضای رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و مدیرعامل فولاد مبارکه رسید.

به گزارش می‌متالز، با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تفاهم‌نامه همکاری و تعامل دو جانبه فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف استفاده بهینه از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان عضو این شهرک به امضای رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و مدیرعامل فولاد مبارکه رسید.

معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در خصوص جزئیات این تفاهم نامه اظهار کرد: از دو سال اخیر و با توجه به شعار سال و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، مذاکرات مربوطه برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با هیات رئیسه فولاد مبارکه در راستای حمایت بیشتر از شرکت‌های دانش بنیان انجام گرفت.

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به امضا رسید

سید مهدی حجازی افزود: در این تفاهم نامه قرار بر این است که حجم پروژه‌های تحقیقاتی بین شهرک علمی و تحقیقاتی و فولادمبارکه اصفهان افزایش پیدا کند و روند خرید محصولات دانش بنیان به صورت مضاعف ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه چندین شاخص کمی در این تفاهم نامه ذکر شده است، تصریح کرد: راه‌اندازی شتاب‌دهنده مشترک و مشارکت فولاد مبارکه در تکمیل زیرساخت‌های عمرانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جمله موارد این همکاری است

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان نیز در راستای این تفاهم‌نامه گفت: رویکرد کشور و شرکت فولادمبارکه اصفهان حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و محصولات ساخت داخل است و در حال حاضر درصدد هستیم به صورت ساختاریافته‌تر این حمایت انجام شود.

وی ادامه داد: تفاهم نامه شامل مواردی است که ارتباط دوجانبه را تقویت و با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان حمایت خود را از نخبگان داخلی بیشتر کنیم.

محمدیاسر طیب‌نیا ادامه داد: تصمیم گرفته شده که دفاتر مستقر با حضور مدیران و کارشناسان فولادمبارکه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تعبیه شود و بتوانیم از توانایی‌های شرکت‌ها با شناخت بیشتر و حتی دسترسی و تعامل بهتر بهره‌مند شویم.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده