تاریخ: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۱۸
کد خبر: ۲۶۳۳۳۰
‌می‌متالز - در پی حادثه آتش‌سوزی در کارخانه سیمان دشتستان ۴ نفر دچار سوختگی شدند که به دستور استاندار بوشهر ۳ مصدوم که دچار سوختگی شدید بودند برای مداوا به شیراز با بالگرد اعزام شدند.

به گزارش می‌متالز، کارخانه سیمان دشتستان به سبب اتصال تابلو برق دچار آتش‌سوزی شد که در این حادثه ۴ نفر دچار سوختگی شدند.

پس از وقوع این حادثه با هماهنگی صورت گرفته توسط استاندار بوشهر با اورژانس استان و دانشگاه علوم پزشکی، بالگرد اورژانس هوایی ۳ مصدوم که دچار سوختگی ۲۰ تا ۷۰ درصد بودند، از بیمارستان سوختگی گناوه به شیراز اعزام شد.

استاندار بوشهر با تاکید بر رسیدگی فوری به مصدومان خواستار روند مداوا با شتاب بیشتری انجام شود.

بر پایه این گزارش یکی از مصدومان که سوختگی آن سطحی بود در بیمارستان سوختگی گناوه مداوا و ترخیص شد.

فرماندار دشتستان هم با تشریح حادثه آتش‌سوزی در کارخانه سیمان دشتستان اظهار داشت: پس از اتصال تابلو‌های برق شرکت سیمان دشتستان ۴ نفر از کارکنان این کارخانه دچار حادثه شدند.

احمد بنافی با بیان اینکه سه نفر از مصدومان دچار سوختگی ۲۰ تا ۷۰ درصد و یک نفر هم سوختگی سطحی شد افزود: به سرعت پیگیری برای اعزام ۳ تن از مصدومان به بیمارستان شیراز به دستور استاندار بوشهر آغاز شد.

وی افزود: ۳ مصدوم بعد از ظهر امروز با بالگرد هلال احمر به شیراز اعزام شدند و یکی از مصدومان که شرایط پایداری داشت در بیمارستان گناوه در حال درمان است.

این گزارش حاکی است مصدومان از کارکنان واحد برق کارخانه سیمان دشتستان هستند.

کارخانه سیمان دشتستان بزرگترین واحد صنعتی منطقه دشتستان است که روزانه بیش از ۳ هزار تن سیمان تولید می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده