تاریخ: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۳:۵۵
کد خبر: ۲۶۳۴۲۶
‌می‌متالز - یکی از مصدومین حادثه کارخانه سیمان دشتستان ترخیص و وضعیت سه نفر دیگر نیز تحت کنترل است.

به گزارش می‌متالز، در حادثه روز گذشته در حین تعمیرات برنامه ریزی شده دپارتمان آسیاب سیمان یکی از تابلو‌های برق به علت اتصالی باعث آسیب به تعدادی از پرسنل واحد برق کارخانه شده و هیچ‌گونه حادثه انفجار یا آتش سوزی نیست.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه حوادث برقی دارای ابعاد فنی مختلفی است گروه‌های فنی در حال بررسی‌های دقیق جهت شناسایی علت حادثه هستند.

مصدومین حادثه از پرسنل مجرب و با سابقه واحد برق بوده که به اصول فنی برق تسلط کامل داشتند و آموزش‌های ایمنی کار با تجهیزات را فرا گرفته بودند در محل حادثه نیز الزامات ایمنی در پست‌های برق و تابلو‌های برق رعایت شده است و به جهت ایمنی تذکرات لازم در خصوص رعایت نکات ایمنی به صورت مستمر به پرسنل ارائه می‌گردد.

بعدازاین حادثه بلافاصله مصدومین توسط آمبولانس بهداری و ایمنی کارخانه به بیمارستان شهید گنجی برازجان انتقال یافتند و پس از معاینه اولیه به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه منتقل شدند که یکی پرسنل به نام حجت الله پورشهنه به صورت سرپایی درمان و ترخیص شد.

به درخواست مدیرعامل شرکت سیمان دشتستان برای درمان مطلوب‌تر و هماهنگی و پیگیری‌های ایشان با مسوولین استان و شهرستان برای اعزام به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین شیراز با بالگرد اورژانس هوایی ۱۱۵ استان بوشهر انجام شد.

در عیادت و بازدید مدیر عامل شرکت صنایع سیمان دشتستان از بیمارستان، کادر درمان بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمومنین شیراز وضعیت آقایان پورخوب‌یاری ۵۳ درصد، خدارحمی ۳۵ درصد و خواجوی ۱۵ درصد سوختگی رو به بهبودی اعلام کرده است و احتمالاً آقای خواجوی با توجه به میزان سوختگی کمتر پس از انجام معاینات و درمان در زمان کوتاهی ترخیص شود.

تیم مدیریت و پشتیبانی شرکت سیمان دشتستان در محل بستری پرسنل مصدوم حضور داشته و اقدامات لازم در جهت حصول سلامت کامل انجام می‌پذیرد.

اخبار مربوط به پرسنل حادثه دیده متعاقباً از طریق روابط عمومی شرکت اعلام می‌گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده