تاریخ: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۹:۴۱
کد خبر: ۲۶۹۳۱۴
‌می‌متالز - مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل و جمعی از مسئولین ذوب آهن اصفهان در نشستی تعاملی با مهندس حسین اکبریان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفتگو و تبادل نظر کردند.

به گزارش می‌متالز، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری شرکت آبفای اصفهان، بر ضرورت تکمیل هرچه سریعتر پروژه انتقال پساب از فلاورجان و فولاد شهر به ذوب آهن اصفهان تاکیدکرد و گفت: با اتمام این پروژه برداشت آب ذوب آهن از زاینده رود به حداقل می‌رسد.

مهندس رخصتی همچنین گزارشی از اقدامات این شرکت در راستای کاهش مصرف آب ارائه داد و اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان با وجود اجرای پروژه‌های توسعه طی ۱۵ سال گذشته بیش از ۵۰ درصد در مصرف آب خود صرفه جویی کرده است و این روند تداوم خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان نیز در این دیدار گفت: با توجه به شرایط کم آبی در استان، همه سازمان‌ها و صنایع باید صرفه جویی در مصرف آب را همچنان در اولویت فعالیت‌های خود قراردهند.

مهندس حسین اکبریان، فعالیت صنایع استان در خصوص کاهش مصرف آب را قابل تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد که با افزایش تعاملات فی مابین، ضمن تامین آب شرب و کشاورزی، خللی در فعالیت صنایع استان ایجاد نشود.

منبع: ذوب آهن اصفهان

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده