تاریخ: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۴:۳۱
کد خبر: ۲۶۹۵۸۳
‌می‌متالز - مدیرعامل ساتکاب گفت: در پی توسعه‌ای شدن این شرکت، شرکت‌های دانش بنیان تولیدکننده کالا یا ارائه کننده خدمات حوزه صنعت آب و برق که در حوزه بومی‌سازی نیز صاحب ایده یا نوآوری هستند؛ مورد حمایت این شرکت قرار خواهند گرفت.

به گزارش می‌متالز، مجتبی اکبری، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) با اشاره به توسعه‌ای شدن این شرکت گفت: در نظر داریم تا با حمایت از شرکت‌های دانش بنیان تولید کننده کالا یا ارائه کننده خدمات حوزه صنعت آب و برق هستند و در حوزه بومی‌سازی نیز صاحب ایده یا نوآوری هستند، به سمت نوآوری‌های بیشتر حرکت کنیم.

وی افزود: در آینده نزدیک و در فاز اول این حرکت مهم قصد داریم از شرکت‌هایی که با روش‌های دانش‌بنیان به تولید اول خود رسیده‌اند و حداقل یک محصول یا خدمت جدید را تولید یا ارائه نموده اند دعوت به عمل آوریم تا ضمن ارائه کالای تولیدی یا خدمت خود، در فرایند جذب سرمایه برای توسعه کار و خدمت خود تحت حمایت ساتکاب قرار گیرند.

مدیرعامل ساتکاب اظهار کرد: شرکت‌های دانش بنیان و فن آور که در سه حوزه هوشمندسازی، الگوی مصرف و IOT فعال هستند و شرایط لازم را که در آینده از طریق اعلام فراخوان در رسانه‌های رسمی اعلام خواهد شد دارند، در اولویت سرمایه گذاری تولید و توسعه قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده