تاریخ: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۱:۳۵
بازدید: ۱۸۱
کد خبر: ۲۸۱۱۲۲
حسینی خبر داد:

پیگیر رفع مشکل احداث خط تولید پروفیل و لوله شرکت فولاد اهواز

‌می‌متالز - نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: پیگیر‌هایی برای رفع مشکل احداث خط تولید پروفیل و لوله شرکت فولاد تجارت اهواز صورت می‌گیرد تا با تکمیل آن زمینه اشتغال فراهم شود.

به گزارش می‌متالز، سید کریم حسینی، به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: اخیرا بازدیدی از احداث خط تولید پروفیل و لوله شرکت فولاد تجارت صدرا داشتم و روند پیشرفت پروژه را امیدوارکننده بود.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال و توسعه صنایع شهرستان اهواز، از تمامی صنعتگران و سرمایه گذارانی که در این منطقه سرمایه گذاری می‌کنند حمایت می‌کنیم و پیگیری‌های خود را در سطح استان و کشور برای تکمیل این پروژه ادامه می‌دهیم.

حسینی بیان کرد: در روز‌های گذشته نیز بازدیدی از روستای گمبوعه داشتم و این روستا یکی از مهم‌ترین بخش‌های شهرستان حمیدیه است لذا در این بازدید مشکلات مردم استماع تا اقدامات در جهت رفع آن‌ها انجام گیرد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آب شرب، شبکه برق و روشنایی معابر، راه‌های مواصلاتی و روستایی، بهسازی روستا و گاز از جمله موارد ذکر شده در این دیدار بود که ان شالله در آینده‌ای نزدیک به همراه اعضای شورا‌های روستایی و دهیاران این روستا‌ها جلسه‌ای را با مدیران بخش‌های مربوطه خواهیم داشت و ضمن بازدید میدانی از روستا‌ها موارد را پیگیری خواهیم کرد.

وی گفت: با توجه به کم برخورداری این مناطق باید اقدامات ویژه و جهادی را در جهت رشد و توسعه انجام بدهیم.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)

عناوین برگزیده