تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۵۶
کد خبر: ۲۸۸۷۵۵
‌می‌متالز - مجری طرح در زیر بنا‌های معادن بزرگ گفت: عملیات اجرایی پست ۴۰۰ کیلوولت نهبندان با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان سرعت گرفته و تا پایان امسال بخشی از برق مورد نیاز شهرستان تأمین می‌شود.

به گزارش می‌متالز، داریوش دیودیده، روز یکشنبه ۲۵ آذر در جریان بازدید از پروژه در حال ساخت پست ۴۰۰ کیلوولت در نهبندان اظهار کرد: پست ۴۰۰ کیلوولت نهبندان با همکاری ایمیدرو و منطقه خراسان جنوبی برای تأمین برق بخش صنعت و معدن و بخش‌های مصرفی دیگر در دستور کار است.

مجری طرح در زیر بنا‌های معادن بزرگ افزود: ایمیدرو قرار است در بخش تامین تجهیزات کمک کند که انجام خواهد شد؛ امروز بخشی از تجهیزات آماده و منتقل شده و برای اجرا که با محوریت شرکت برق منطقه‌ای و فرماندای است این کار به سرعت آغاز می‌شود و تا پایان سال آینده بخشی از برق مورد نیاز شهرستان در بخش معدن و صنعت تامین خواهد شد.

دیودیده ادامه داد: کسانی که در این پروژه مشارکت دارند همکاری لازم را دارند و موضوع زمین پیگیری شده است و امیدواریم سند آن هم در راستای اطمینان بخشی منتقل شود.

وی مجموع اعتبار پیش بینی شده در پروژه پست ۴۰۰ کیلوولت نهبندان را ۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بخشی از تجهیزات مورد نیاز با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان به منطقه منتقل شده است که مشارکت ایمیدرو هم در این بخش است و موضوع تقسیم اعتبارات بعد از بازرسی‌ها از مجموعه انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین