تاریخ: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۲۳
بازدید: ۱۵۸
کد خبر: ۳۰۳۵۳۶
سرویس خبر : محیط زیست

تعامل سازنده صنعت در زمینه سلامت کارکنان و محیط زیست منطقه

‌می‌متالز - دکتر زمان پور مدیر مرکز بهداشت و درمان شهرستان لنجان با حضور در دفتر مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در زمینه بهداشت و محیط زیست از تعامل خوب و سازنده این شرکت در زمینه بهداشت کارکنان و محیط زیست منطقه تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش می‌متالز، مهدی کوهی مدیرعامل شرکت نیز در این جلسه که با حضور معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی، مدیر بهداشت و محیط زیست، مدیر بیمارستان شهید مطهری و سایر مسوولین مرتبط تشکیل شد، ضمن اعلام اطمینان از جدیت ذوب آهن در اجرای پروژه‌های سلامت محور و محیط زیست، از تعهد این شرکت در جهت کاهش دغدغه‌های مراجع برون سازمانی بر اساس مسوولیت‌های اجتماعی سازمان خبر داد.

وی با تاکید بر لزوم خود اظهاری مستمر شرکت در زمینه مسایل محیط زیست و بهداشت و استفاده از تشکل‌های مردم نهاد در جهت حفظ محیط زیست، از عملیاتی شدن بسیاری از طرح‌های جامع زیست محیطی مورد تایید مراجع قانونی با هدف حذف آلاینده‌های محیط زیست و بهبود شرایط بهداشتی خبر داد.

مدیرعامل شرکت در پایان از همت جمعی کلیه مسوولان مرتبط با سلامت محیط و اجرایی شدن پروژه‌های برنامه ریزی شده، تشکر و قدردانی نمود.

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی نیز با اعلام آمادگی کامل شرکت جهت رسیدگی به مسایل مرتبط با مسوولیت‌های اجتماعی سازمان وکمک به رفع مشکلات منطقه بر اساس اولویت‌های شهرستان افزود: اجرای پروژه‌های سلامت محور در سازمان و منطقه از اولویت‌های مسوولین شرکت بوده و با قدرت دنبال می‌شود.

در پایان مدیر بهداشت و محیط زیست نیز از برنامه ریزی جهت برگزاری همایش ایمنی، بهداشت ومحیط زیست در ماه آتی با حضور مسوولین بلند پایه استان در زمینه بهداشت و محیط زیست خبر داد.

تعامل سازنده صنعت در زمینه سلامت کارکنان و محیط زیست منطقه

منبع: ذوب آهن اصفهان

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده