تاریخ: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۴۸
بازدید:۱۵۴
کد خبر: ۳۰۳۶۰۴

انتصاب سرپرست جدید واحد حراست چادرملو

‌می‌متالز - طی مراسمی با حضور مدیران این شرکت ضمن تکریم خدمات مهندس حسین پور در طول تصدی مدیریت حراست چادرملو ناصر نوری صفا به عنوان سرپرست جدید واحد حراست شرکت معدنی و صنعتی چادرملو منصوب شد.

به گزارش می‌متالز، در این مراسم مهندس طاهرزاده مدیرعامل چادرملو با اشاره به نقش و اهمیت حراست در تامین امنیت شغلی و آرامش بخشی به مجموعه برای تداوم فعالیت‌های تولیدی گفت: انتظار می‌رود مدیریت حراست فضای حاکم بر این مجموعه مهم معدنی و صنعتی را به گونه صیانت نماید که همواره علاوه بر تعمیم سلامت محیط کار و کمک به روند رو به رشد و توسعه شرکت با درایت و دور اندیشی فضای کار را از آسیب ها، تهدید‌ها و بحران‌های احتمالی مصون نگه دارد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از آقای حسین پور در مدت تصدی این مسوولیت و آرزوی توفیق و تداوم خدمتگزاری در دیگر مسوولیت‌های خطیر این شرکت، برای آقای نوری صفا بعنوان سرپرست جدید واحد حراست چادرملو آرزوی موفقیت در امور محوله نمود.

بر اساس همین گزارش در ادامه، مهندس حسین پور با تشکر از حسن ظن و اعتماد مدیر عامل شرکت به ایشان، از همراهی تمامی مدیران و پرسنل مجموعه با واحد حراست در جهت اهداف تعریف شده، اظهار اطمینان نمود این روند قطعاً با سرپرست جدید حراست نیز تداوم خواهد داشت.

سرپرست جدید حراست چادرملو نیز مهمترین اهداف خود در این شرکت را کمک به رشد و بالندگی مجموعه، منطبق با استراتژی و طرح‌های کلان توسعه آن دانست و افزود: از آنجا که چادرملو یکی از سرمایه‌های مهم نظام اقتصادی کشور است بر خود وظیفه می‌دانیم در حد توان در جهت اعتلای این شرکت چه در عرصه تولید و چه نیروی انسانی همت گماریم.

عناوین برگزیده