تاریخ: ۲۶ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۶:۱۷
بازدید: ۱۲۳
کد خبر: ۳۲۳۹۳۶
افتخاری دیگر در مسیر پیشرفت؛

ورق خودرو چهارمحال و بختیاری صادرکننده نمونه شد

‌می‌متالز - شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری عنوان صادرکننده ۱۴۰۱ را از آن خود کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، این شرکت در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان چهارمحال و بختیاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، جایزه «صادرکننده نمونه استان» برای سال ۱۴۰۱ را کسب کرد.

شرکت ورق خودرو در سال گذشته موفق شد با صادرات بیش از ۱۶ هزار تن، گام مهمی در صادرات و ارزآوری در شرایط تحریمی کشور برداشته است.

حمید شجاعی، مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، در همین خصوص اظهار کرد: این شرکت از ابتدای تاسیس خود تاکنون، همواره در راستای سیاست‌های کلان اقتصادی کشور، صادرات و ارزآوری را مد نظر قرار داده و برای آن به جد کوشیده است. در همین راستا طی سال گذشته بیش از ۱۶ هزار تن محصول به کشور‌های دیگر صادر کرده است.

وی افزود: امروز در شرایط تحریمی ویژه کشور صادرات محصولات، زمینه‌ساز ارزآوری، رشد تولید و توسعه صنعت است. به همین دلیل شرکت ورق خودرو همواره کوشیده ضمن تامین نیاز‌های داخلی صنایع پایین‌دستی به ویژه صنعت خودرو و لوازم خانگی، صادرات محصولات را مورد توجه قرار دهد و ضمن ارزآوری برای کشور، زمینه رشد تولید را فراهم کند.

گفتنی است این رویداد شامگاه چهارشنبه، ۲۴ آبان‌ماه، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس خانه صمت ایران، استاندار چهارمحال و بختیاری، صنعتگران و معدنکاران در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، تنها تولیدکننده ورق گالوانیزه کشور است که به صورت تخصصی به تولید گرید‌های ویژه مورد نیاز صنعت خودروسازی می‌پردازد.

شرکت ورق خودرو چهارمحال بختیاری زیر مجموعه گروه صنعتی فولاد مبارکه می‌باشد.

ورق خودرو چهارمحال و بختیاری صادرکننده نمونه شد

منبع: ورق خودرو چهارمحال و بختیاری

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده