تاریخ: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۱۰
بازدید: ۳۲۳
کد خبر: ۳۲۴۶۱۱
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

اعلام زمان و شرایط فروش لاماری ایما ویژه آذرماه ۱۴۰۲

اعلام زمان و شرایط فروش لاماری ایما ویژه آذرماه ۱۴۰۲
‌می‌متالز - شرکت آرین موتور به رسم ماه‌های گذشته، شرایط فروش لاماری ایما را در آذرماه ۱۴۰۲ نیز اعلام کرد.

به گزارش می‌متالز، شرکت آرین موتور به رسم ماه‌های گذشته، شرایط فروش لاماری ایما را در آذرماه ۱۴۰۲ اعلام کرد. در این شرایط، خودرو لاماری ایما با قیمت قطعی یک میلیارد و ۴۳۱ میلیون تومان به متقاضیان ارائه شده است. خودرو‌ها پس از پرداخت نقدی، طی ۹۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

بخشنامه فروش لاماری ایما ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در مرحله اول برگزاری این سامانه، خواهان خرید این خودرو بودند. بخشنامه فروش آرین موتور از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه، اول آذرماه برقرار می‌شود و تا پایان روز سه‌شنبه، هفتم آذرماه ۱۴۰۲، در اختیار متقاضیان قرار دارد.

شرایط فروش لاماری ایما در آذرماه ۱۴۰۲:

اعلام زمان و شرایط فروش لاماری ایما ویژه آذرماه ۱۴۰۲

اگر جدول شرایط فروش لاماری ایما در آذرماه را با بخشنامه فروش ماه قبل مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که تغییری در این بین رخ نداده است. تنها تغییر ایجادشده به زمان واریز وجه و تحویل خودرو مربوط می‌شود. به عبارت دیگر، اگر این خودرو را در آبان‌ماه ۱۴۰۲ خریداری می‌کردید، تاریخ تحویل خودروی شما حدود ۲۰ روز زودتر از خرید در آذرماه بود.

درحال‌حاضر قیمت لاماری ایما در بازار آزاد حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است. فونیکس تیگو ۷ پرو از مدیران خودرو رقیب اصلی این خودرو محسوب می‌شود. قیمت هر دو خودرو در کارخانه و بازار مشابه است، بااین‌حال ذات خودرو‌های یادشده با یکدیگر تفاوت دارد. تیگو ۷ پرو یک کراس‌اوور خانوادگی با روحیه منطقی و معتدل به‌حساب می‌آید، درحالی‌که لاماری ایما کراس‌اووری اسپرت است. فونیکس FX و کی‌ام‌سی K۷ نیز دو رقیب دیگر برای لاماری ایما در بازار ایران هستند.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده
ریل نجات صنعت
با حضور کارشناسان بررسی شد: دولت چهاردهم چه سیاستی را در حوزه صنعت باید در پیش بگیرد؟

ریل نجات صنعت