تاریخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ، ساعت ۰۱:۲۷
بازدید: ۱۰۱
کد خبر: ۳۴۰۶۷۸
سرویس خبر : آهن و فولاد

حضور فعال شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

‌می‌متالز - دومین رویداد بین‌المللی سرمایه‌گذاری و توسعه استان کرمان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» عصر روز ۲۴ اردیبهشت‌ماه با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، رییس سازمان بورس کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی ایران، مسوولین کشوری و استانی و فعالان عرصه صنعت و اقتصاد در کرمان آغاز به کار کرد.

به گزارش می‌متالز، شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با دایر نمودن غرفه در نمایشگاه کرمان آیدکس و مشارکت مدیران و کارشناسان در پنل‌های تخصصی و همایش‌ها، در این رویداد بین‌المللی حضوری پر رنگ داشت.

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معاون کشور و برخی مدیران کل استان کرمان در بازدید از غرفه شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در جریان آخرین دستاوردها، عملکرد و طرح‌های توسعه شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر قرار گرفتند.

همچنین در این رویداد مهندس جواهری معاون مهندسی و توسعه شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر یکی از سخنرانان پنل تخصصی فولاد این رویداد با عنوان «تاکید بر سرمایه‌گذاری در صنایع پایین‌دستی زنجیره تولید فولاد» بود.

کرمان آیدکس ۲۰۲۴ تا پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان (هایتک) واقع در انتهای بلوار هفت باغ علوی از ساعت ۸ الی ۱۴ دایر است.

حضور فعال شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

حضور فعال شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده