تاریخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ، ساعت ۲۳:۴۸
بازدید: ۱۳۶
کد خبر: ۳۴۰۷۹۹
سرویس خبر : فلزات غیرآهنی

حضور شرکت ملی صنایع مس ایران در دومین همایش «کرمان آیدکس ٢٠٢٤»

‌می‌متالز - دومین دوره همایش سرمایه‌گذاری و توسعه استان کرمان با عنوان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» با حضور شرکت ملی صنایع مس ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، دومین دوره همایش سرمایه‌گذاری و توسعه استان کرمان با عنوان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه با حضور «علی سلاجقه» معاون رئیس‌جمهور و جمعی از مقامات کشوری و سفرای کشور‌های خارجی، با هدف ارائه ۲۵۰ پروژه به ارزش ۲۰۰ همت فرصت سرمایه‌گذاری و تامین نیاز‌های توسعه در بخش‌های مختلف در دانشگاه هایتک کرمان آغاز به‌کار کرد.

در این همایش که قرار است در قالب ۲۴ پنل تخصصی در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی هایتک به بیان فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمان بپردازد، «مس و زنجیره» نیز یکی از پنل‌های مطرح در این بخش می‌باشد.

همچنین دومین دوره همایش سرمایه‌گذاری و توسعه استان کرمان ۱۰۰ ابرپروژه و ۳۰۰ پروژه متوسط با هدف کمک به تسریع روند نوین توسعه و سرمایه‌گذاری مبتنی بر اصول اقتصاد دانش‌بنیان، صیانت از سرمایه‌ انسانی متخصص، انرژی‌های پاک، کشاورزی مدرن و بهره‌ور، صنایع و تکنولوژی‌های هایتک، گسترش و توسعه صنایع کوچک و متوسط و ایجاد ارزش افزوده در کشور ارائه می‌شود.

در بزرگ‌ترین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور با که عنوان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ اردیبهشت‌ماه در کرمان برگزار می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به غرفه مجتمع مس سرچشمه از نزدیک با دستاورد‌های شرکت ملی صنایع مس ایران مس در این حوزه آشنا شوند.

حضور شرکت ملی صنایع مس ایران در دومین همایش «کرمان آیدکس ٢٠٢٤»

حضور شرکت ملی صنایع مس ایران در دومین همایش «کرمان آیدکس ٢٠٢٤»

منبع: مس پرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده