تاریخ: ۱۳ تير ۱۴۰۳ ، ساعت ۱۳:۵۲
بازدید: ۱۴۵
کد خبر: ۳۴۴۹۱۵
سرویس خبر : آهن و فولاد
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در جمع کارکنان:

کارگران اکسین خالق حماسه‌های بی‌نظیر هستند/جمعه پای صندوق‌های رای حضور حداکثری خواهیم داشت

کارگران اکسین خالق حماسه‌های بی‌نظیر هستند/جمعه پای صندوق‌های رای حضور حداکثری خواهیم داشت
‌می‌متالز - مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: کارگران اکسین با کار جهادی حماسه‌هایی را خلق کرده‌اند که زمینه ساز رشد تولید و سودآوری در شرکت و همچنین افزایش صادرات شده‌اند.

به گزارش می‌متالز، علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین در جمع کارکنان و کارگران شرکت فولاد این شرکت در نماز خانه شرکت اظهار کرد: کارگران و کارکنان شرکت فولاد اکسین خوزستان با ثبت رکورد‌های بی‌نظیر تولید، حماسه‌های بزرگی را در زمینه‌های مختلف خلق کرده‌اند.

وی افزود: در سال گذشته کارگران اکسین توانستند رکورد‌های بی‌نظیری را در تولید محصولات خلق کنند. همچنین عملکرد فوق‌‌العاده‌ای را در زمینه رشد تولید و رشد سودآوری داشتیم.

محمدی عنوان کرد: کارگران فولاد اکسین با کار جهادی حماسه‌هایی را خلق کرده‌اند که زمینه‌ساز رشد تولید و سودآوری در شرکت و همچنین افزایش صادرات شده‌اند.

وی با بیان اینکه خوزستان درهمه ابعاد نیازمند توسعه است، افزود: با توجه به نقش‌آفرینی بسیار خوبی که استان خوزستان در اقتصاد کشور دارد باید به این استان و زیرساخت‌های آن توجه جدی شود. 

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا برند فولاد اکسین خوزستان را که یک برند جهانی است را بیشتر جهانی‌تر کنیم و بتوانیم در بازار‌های بیشتری حضور داشته باشیم.

محمدی با تاکید بر حضور حداکثری در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: انشالله در جمعه پیش رو شاهد حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های خواهیم بود و در این زمینه خانواده اکسین نیز مثل همیشه همپای دیگر مردم ایران عزیز اسلامی در انتخابات و پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد.

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده