تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۴:۲۸
کد خبر: ۲۰۲۰۴۱
‌می‌متالز - به گفته خاتونی، بانک ملی در کنار دانش آموزان حضور دارد و تلاش می‌کند که استعداد‌ها و خلاقیت‌ها شکل بگیرد.

به گزارش می‌متالز، مسعود خاتونی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در مراسم نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی که به میزبانی بانک ملی ایران امروز برگزار شد با طرح این سوال که دانش آموزان چقدر می‌تواند در آینده و صنعت مالی کشور موثر باشند اظهار داشت: بر این اساس در سال ۱۳۹۱ کانون جوانان توسط بانک ملی ایران شکل گرفت و هدف این بود که بتوانیم دانش آموزان عزیز را با صنعت مالی آشنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هیچ کار و پروژه‌ای در کشور استقرار پیدا نمی‌کند مگر آنکه حلقه مالی شکل بگیرد؛ بنابراین حلقه مالی همواره در کنار کسب و کار‌ها حضور دارد و خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها برای دانش آموزان، می‌توانند در آینده این عزیزان تجربه‌ای موفق باشد و در حرفه خود موفق باشند. به همین دلیل کانون جوانان در بانک ملی شکل گرفت. رویداد امروز نشان می‌دهد بانک ملی در ۱۰ سال گذشته در این حوزه فعالیت داشته و امروز نتیجه آن را شاهد هستیم مطمئناً نباید عزیزانی که امروز برگزیده شدند را در ادامه راه تنها بگذاریم.

وی همچنین گفت: پیشنهاد می‌کنم مدیران در آموزش و پرورش، برای این عزیزان دانش‌آموز، یک نقشه راه داشته باشند تا در آینده این خلاقیت‌ها به سرانجام برسد و برای کشورمان مفید باشد. خاتونی در پایان افزود: بانک ملی در کنار این عزیزان (دانش آموزان) حضور دارد و تلاش می‌کند که استعداد‌ها و خلاقیت‌ها شکل بگیرد و مطمئنا ساز و کار لازم را در اختیارشان قرار خواهد داد.

منبع : شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

مطالب مرتبط