تاریخ: ۲۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۵۸
کد خبر: ۲۱۸۵۸۳
‌می‌متالز - عملکرد فصل بهار بکام در سال جاری چندان مناسب نبوده است و فروش مقداری و ریالی و همچنین تولید این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

به گزارش می‌متالز، شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی با سرمایه در صنعت کابل سازی فعالیت نموده و با سهم از بازار ۱۶ درصدی از صنعت کشور دارای شرکت‌های زیر مجموعه شرکت شبکه سازان کیهان (سهامی خاص)، شرکت برق آفتابی هدایت نور (سهامی خاص)، شرکت ایساتیس ارتباط قندی (سهامی خاص)، شرکت پلیمر ایساتیس قندی ابرکوه (سهامی خاص) و موسسه فرهنگی ورزشی شهید قندی (سهامی خاص) می‌باشد.


کاهش ۳۰ درصدی فروش ریالی در فصل بهار


بر اساس گزارش ماهانه ارائه شده شرکت در سال ۱۴۰۰، فروش ریالی شرکت در خرداد ماه ۳۰۷ میلیارد ریال بوده است. در مجموع فروش فصل بهار شرکت در سال ۱۳۹۹ مبلغ ۸۳۴ میلیارد ریال را به ثبت رساند که نسبت به فروش ۱.۰۸۷ میلیارد ریالی دوره مشابه در سال ۱۳۹۸ کاهشی ۳۰ درصدی داشته است.

عملکرد بهاری بکام / رد پای مخابرات سوریه در جهش فروش!


کاهش ۱۸۰ درصدی تولید در فصل بهار


در حوزه تولید، خرداد ماه تولید شرکت ۲۹۱ کیلوگرم بوده و در مجموع در فصل بهار تولید کل شرکت به ۵۲۳ کیلوگرم رسیده که کاهشی ۱۸۰ درصدی نسبت به فصل بهار گذشته داشته است. شرکت در دوره مشابه سال گذشته تولید ۱۴۶۴ کیلوگرم را به ثبت رسانده است.

عملکرد بهاری بکام / رد پای مخابرات سوریه در جهش فروش!

کاهش ۳۷ درصدی فروش مقداری در فصل بهار


در حوزه فروش مقداری، شرکت در خرداد ماه فروش ۳۳۷ کیلوگرم را به ثبت رسانده و در مجموع فصل بهار فروش شرکت به ۶۶۷ کیلوگرم رسیده که نسبت به فروش ۹۱۳ کیلوگرم فصل دوره مشابه در سال ۱۳۹۸، کاهشی ۳۷ درصدی داشته است.

عملکرد بهاری بکام / رد پای مخابرات سوریه در جهش فروش!

افزایش فروش در سال ۱۳۹۸ عمدتا به خاطر فروش مبلغ ۹.۳ میلیون یورو کابل به شرکت مخابرات سوریه بوده است.

منبع: نبض بورس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده