تاریخ: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۸:۳۸
کد خبر: ۲۲۲۰۷۷
‌می‌متالز - معاون امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بروز مشکلاتی برای خط تولید کلینکر در کارخانه سیمان شهرکرد گفت: مشکل این کارخانه حداکثر تا ۱۰ شهریورماه رفع می‌شود.

به گزارش می‌متالز، الله‌کرم نصیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بروز مشکلاتی برای خط تولید کلینکر در کارخانه سیمان شهرکرد گفت: هم‌اکنون و تا زمان رفع مشکلات این کارخانه روزانه ۲ هزار تن سیمان وارد بازار استان می‌شود.

او اضافه کرد: این میزان سیمان از محل ذخیره‌های کارخانه تا زمان رفع مشکلات تولید کارخانه سیمان چهارمحال و بختیاری حداکثر تا ۱۰ شهریورماه سال‌جاری به طرح‌های کشاورزی، عمرانی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و توسعه مناطق شهری و روستایی اختصاص می‌یابد.

نصیری افزود: از این میزان سیمان روزانه یک‌هزار و ۱۰۰ تن در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری برای اجرای طرح‌های کشاورزی، عمرانی، راه و شهرسازی، ساختمان‌سازی، تولید بچینگ (بتن آماده) و تیرچه و بلوک توزیع خواهد شد.

نصیری تصریح کرد: مقرر شده است مهندسان ناظر سازمان نظام مهندسی ساختمان روند توزیع سیمان در ساختمان‌سازی را نظارت کنند.

او با اشاره به تامین ۱۲ مگاوات برق برای ادامه روند تولید سیمان در کارخانه سیمان شهرکرد یادآور شد: مشکل این کارخانه حداکثر تا ۱۰ شهریورماه رفع و روند تولید روزانه سه هزار و ۵۰۰ تن سیمان در آن آغاز خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده