تاریخ: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۲۵
کد خبر: ۲۲۲۳۹۸
‌می‌متالز - فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از کشف ۸ تن سنگ معدن قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش می‌متالز، سرهنگ رضا قندی با اعلام جزئیات این خبر اظهارکرد: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به حمل مقدار قابل توجهی سنگ معدن قاچاق می‌کند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه دو دستگاه خودروی حامل سنگ معدن قاچاق که از معدن آلبلاغ اسفراین بارگیری شده بود در محور سنخواست روئیت شد، افزود: هر دو خودروی مورد نظر توسط ماموران یگان امداد و پاسگاه انتظامی سنخواست توقیف و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم با بیان اینکه در این رابطه سه نفر متهم نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی، خودرو‌ها به پارکینگ انتقال و سنگ معدن نیز به اداره صنعت و معدن تحویل داده شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش این مقدار سنگ معدن ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، افزود: اقدامات پلیس در راستای مبارزه با استفاده غیر مجاز از معادن و هرگونه قاچاق در سطح شهرستان با قدرت ادامه دارد و از شهروندان عزیز نیز همواره انتظار می‌رود در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: ایسنا