تاریخ: ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۹:۵۶
بازدید: ۴۲۴
کد خبر: ۲۲۲۶۶۹
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

یک شرکت شیمیایی در سامانه پس از معاملات درج شد

‌می‌متالز - شرکت شیمیایی کیمیاگران با نماد معاملاتی "ذشکام" در سامانه پس از معاملات درج شد.

به گزارش می‌متالز، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از درج نماد شرکت شیمیایی کیمیاگران امروز در سامانه پس از معاملات خبر داد.

درج نماد «ذشکام» متعلق به شرکت شیمیایی کیمیاگران امروز با سرمایه ۹۰۰ میلیون سهم و قیمت اسمی ۱۰۰۰ ریال در سامانه پس از معاملات صورت گرفت.

گفتنی است شرکت شیمیایی کیمیاگران امروز در ۲۷ آبان ۱۳۷۴ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالیکت صنعتی تهران به ثبت رسیده و با مجوز ۳ اسفند ۱۳۹۹ سازمان بورس و اوراق بهادار نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده ۲ اساسنامه شامل تولید و توزیع مواد شیمیایی و پتروشیمی، مواد آرایشی و بهداشتی، و تولید مواد موثره دارویی و خرید و فروش در داخل و خارج از کشور، واردات ماشین آلات و تجهیزات، مواد اولیه مورد نیاز شرکت. احداث، خرید، مشارکت، تاسیس و تکمیل و یا بهره برداری از کارخانجات تولیدی صنایع شیمیایی و پترشیمی، شرکت در کلیه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، شرکت در کلیه مناقصات و مزایده‌های دولتی و خصوصی داخلی و خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی در داخل و کلیه کشور‌های جهان، ایجاد شعب در سراسر ایران و جهان، اخذ وام و تسهیلات ریالی و ارزی از کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری داخلی و خارجی، مشارکت در واحد‌های تولیدی و اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کلیه شرکت‌های داخلی و خارجی، عقد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی، به طور کلی هرگونه فعالیتی که به نحوی با موضوع فوق مرتبط باود و به نحوی سود دهی داشته باشد، در اساسنامه شرکت ذکر شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده