تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۵۸
کد خبر: ۲۲۳۱۰۹
لیگ برتر هندبال مردان کشور
‌می‌متالز - سرمربی تیم سپاهان نوین اصفهان گفت: از عملکرد همه بازیکنانم در مقابل نیروی زمینی شهید شاملی کازرون راضی هستم.

به گزارش می‌متالز، سی و چهارمین دوره لیگ برتر هندبال آقایان کشور روز گذشته با دیدار افتتاحیه بین تیم‌های سپاهان نوین اصفهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون آغاز شد که در این دیدار تیم تازه وارد سپاهان نوین مقابل نماینده کازرون قهرمان فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت، اما با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ مغلوب شد.

شهداد مرتجی سرمربی تیم سپاهان نوین اصفهان پیرامون این دیدار اظهار داشت: به نماینده کازرون بابت پیروزی تبریک و به بچه‌های تیم خودم هم خسته نباشید می‌گویم، بازیکنان هر دو تیم بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: با توجه به اهدافی که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان دارد، روی بازیکنان جوان و امید سرمایه گذاری کردیم که این جوانان در دیدار نخست خوب بازی کردند و از عملکرد همه بازیکنانم راضی هستم.

شهداد مرتجی با اشاره به غیبت چند بازیکن تیمش مقابل نیروی زمینی شهید شاملی کازرون گفت: در دیدار نخست چهار بازیکن را به دلیل آسیب دیدگی و محرومیت در اختیار نداشتیم و این امر باعث شد روی نیمکت دچار مشکل بشویم.

سرمربی تیم سپاهان نوین اصفهان در پایان تاکید کرد: به طور حتم روز به روز بهتر خواهیم شد و در بازی‌های آینده این شکست را جبران خواهیم کرد.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده