تاریخ: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۴۵
کد خبر: ۲۳۱۲۲۴
با مشارکت ۴ کشور؛
‌می‌متالز - بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت با حضور بیش از ۱۹۰ شرکت داخلی و خارجی از کشور‌های چین، ترکیه، آلمان و کشورمان افتتاح شد و آغاز به کار کرد.

به گزارش می‌متالز، این نمایشگاه از امروز به مدت چهار روز (تا ۲۱مهرماه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از ۱۹۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

در آیین افتتاح این نمایشگاه، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران، تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران حضور داشتند.

هاشم حکمه رئیس هیات مدیره شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو به عنوان برگزارکننده نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه در زیرگروه‌های ماشین‌آلات و خطوط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، تجهیزات ایمنی و بهداشت، فروش و خدمات پس از فروش و ... برگزار می‌شود.

وی بیان‌داشت: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران در فضای نمایشگاهی ۶ هزار و ۳۰۰ مترمربعی و همچنین ۲ هزار و ۷۰۰ متر مربع فضای آزاد هر روز از ساعت ۹ الی ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان و صنعتگران است.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی تجارت بین الملل (اگزیم نیوز)