تاریخ: ۲۱ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۴۲
کد خبر: ۲۴۴۵۱۶
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:
‌می‌متالز - مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: سامانه ۱۲۴ در تمامی زمینه‌ها پاسخگوی صنعت گران خواهد بود.

به گزارش می‌متالز، علی رسولیان در سی و پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن امام جواد استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: بعد از سفر رئیس جمهور به قم، وزیر صمت در راستای پیگیری این مصوبات دستور تشکیل جلسه دادند که نشان دهنده عزم جدی وزیر برای حل مشکلات است.

وی ادامه داد: ۱۳۰ درخواست در این زمینه ثبت شده و امروز سامانه ۱۲۴ که در تمامی مسائل پاسخگو خواهد بود، راه اندازی خواهد شد.

رسولیان بیان داشت: امروز بسیاری از سرمایه گذاران متقاضی زمین هستند که باید با برطرف کردن مشکلات آن‌ها از ظرفیت‌های آنان حداکثر استفاده را داشته باشیم.

وی ادامه داد:پروژه مهم، افزایش ظرفیت تولید است که در استان‌ها کلید زده شده و مشاورینی در تمامی استان‌ها انتخاب شده اند و راهکار‌های زیادی در این زمینه احصا شده تا این واحد‌ها از رکود خارج شوند.

رسولیان با بیان این که تامین مالی واحد‌ها نیز در دستور کار است، تصریح کرد: ما در شهرک‌های صنعتی تمرکزمان بر منابع داخلی است و برای این که بتوانیم از تسهیلات دولتی بهره بگیریم با مشکلاتی روبرو هستیم.

وی ادامه داد: ما نباید در خصوص سرمایه گذاران کوتاهی کنیم و باید زیر ساخت‌های آن‌ها را فراهم کنیم.

رسولیان خاطر نشان کرد: در زمینه زیر ساخت‌ها استان قم به خوبی وارد عمل شده و امسال بستر‌های خوبی فراهم شده است تا سرمایه گذاران قمی که تعدادشان هم دلگرم کننده است بتوانند از این مهم بهره ببرند.

منبع: شاتانیوز

عناوین برگزیده