تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۰۳
کد خبر: ۲۴۴۸۳۵
‌می‌متالز - قیمت دلار در بازار روز پنجشنبه ۲۳دی به قیمت ۲۶ هزار و ۶۶۲ تومان رسید. قیمت دلار نسبت به روز چهارشنبه تغییرات زیادی را ثبت نکرد.

به گزارش می‌متالز، قیمت دلار نسبت به روز چهارشنبه تغییرات زیادی نداشت و در بازار روز پنجشنبه ۲۳دی به قیمت ۲۶ هزار و ۶۶۲ تومان رسید.

سیگنال جدید برجامی در بازار دلار

دیروز هم اخبار برجامی در بازار ارز تهران برجسته بود. یک دیپلمات غربی درباره برجام گفت:از جدیت ایران در دستیابی به توافق مطمئن نیستیم. اول فوریه ضرب الاجل نهایی و واقعی برای مذاکرات هسته‌ای ایران است. بایدن نمی‌تواند تضمین کند که از هیچ توافقی با ایران در آینده خارج نخواهد شد.

وزارت خارجه آمریکا هم اعلام کرد: ما در مورد هفته‌ها برای ضرب الاجل مذاکرات با ایران صحبت می‌کنیم. شرکایمان را در کشور‌های خلیج فارس از هرگونه پیشرفت در گفتگو با ایران مطلع می‌کنیم. ما با شرکای خود برای دستیابی به توافقی کار می‌کنیم که مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شود.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی هم در آخرین روز این هفته قیمت خرید و فروش دلار و یورو را اعلام کرد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۶ هزار و ۱۳۸ تومان و قیمت فروش دلار ۲۶ هزار و ۶۶ اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۲۹،۴۰۱ و قیمت فروش یورو ۲۹،۹۹۴ است.

رفت و برگشت قیمت درهم

قیمت درهم در بازار ارز دیروز رفت و برگشت قیمتی را تجربه کرد. قیمت درهم روز چهارشنبه با ۷ هزار و ۶۵۰ تومان بسته شد و در ابتدای بازار پنجشنبه ۴۰ تومان افت کرد و بر روی ۷ هزار و ۶۱۰ تومان قرار گرفت. قیمت درهم در ادامه روز توانست اندکی رشد کند و با ۷ هزار و ۶۶۰ تومان معامله شد.

با ضرب کردن قیمت درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (۳٫۶۷۳) عدد ۲۸ هزارو ۱۳۵ تومان به دست می‌آمد که اندکی نسبت به قیمت دلار در بازار بالاتر بود.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده