تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۴۲
کد خبر: ۲۴۵۰۴۲
هفته‌ای که برای این شرکت خوش‌یمن نبود!
‌می‌متالز - کاهش ۷۹ درصدی درآمدزایی آلومینیوم المهدی نسبت به هفته گذشته کاملا در روند درآمدزایی‌ها خودنمایی کرد و علت عدم استقبال از کالا‌های این شرکت، مشخص نیست.

به گزارش می‌متالز، آلومینیوم المهدی در هفته منتهی به ۲۴ دی‌ماه دیگر خبری از رکورد‌شکنی‌ها نبود و این هفته آماری ثبت شد که تعجب تمام اهالی بازار را در پی داشت.

همانطور که در جدول زیر نیز مشخص بوده کاهش ۷۹ درصدی درآمدزایی آلومینیوم المهدی نسبت به هفته گذشته کاملا در روند درآمدزایی‌ها خودنمایی کرد و علت عدم استقبال از کالا‌های این شرکت، مشخص نیست.

نبود استقبال از «آلومینیوم المهدی» ۷۹ درصد درآمد‌ها را ریخت
آلومنیوم المهدی پس از مدت‌ها شمش ۹۹.۲۵ را هم در سبدکالای خود اضافه کرد و یک هزارتن از این شمش را به بورس کالا آورد تا شمش ۹۹.۵ دیگر تک کالای همیشگی این شرکت نباشد.

درآمدزایی این شرکت با کاهش ۹۷ میلیاردتومانی یک شوک سنگینی را به دفاتر فروش این شرکت آلومینیومی داد تا دیگر شرکت‌های هم‌گروه، بتوانند ضعف فروش این شرکت را به نفع خود به پایان برسانند!

مشتریان از عرضه‌ها استقبالی نکردند

در ادامه باید اشاره داشت که عرضه شمش ۹۹.۵ به نسبت هفته گذشته به ۵۰ درصد حجمی کاهش یافت یعنی تنها یک هزارتن کالا به رینگ معاملات آمد که مشتریان چندان استقبالی که نه، هیچ استقبالی از این کالا نکردند.

از سوی دیگر، شمش ۹۹.۲۵ نیز دیگر کالای این شرکت آلومینیومی بود که یک هزارتن کالا را به رینگ معاملات آورد و در دو نوبت توانست ۳۵۰ تن از این کالا را با نرخ ۲۵ میلیارد و ۶۹۶ میلیون تومان به فروش برساند.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده