تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۵:۴۴
کد خبر: ۲۵۸۰۲۱
فرماندار مراوه تپه:
‌می‌متالز - فرماندار مراوه تپه بر ضرورت وحدت و همدلی بین شورا‌ها تاکید کرد و گفت: اعضای شورا با وحدت و همدلی برای خدمت به مردم تلاش کنند.

به گزارش می‌متالز، لقمان قربانی در جلسه هم‌اندیشی فرماندار با اعضای شورا‌ها و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: شورا باید نماد وحدت و همدلی باشد و اعضای شورا باید برای عمران و آبادانی روستا‌ها تلاش کنند.

وی وحدت و همدلی را عامل پیشرفت و توسعه شهرستان مراوه تپه دانست و افزود: برای همه باید دست به دست یکدیگر بدهیم تا شاخصه‌های توسعه شهرستان ارتقاء یابد.

فرماندار مراوه‌تپه با تاکید بر اینکه افزایش وحدت، همدلی و همت جمعی در پروژه‌های عمرانی، اقتصادی و جذب سرمایه گذار آبادانی و پیشرفت را به دنبال دارد، تاکید کرد: امیدوارم با حمایت قاطع استاندار گلستان عمران و اشتغال پایدار در شهرستان مراوه‌تپه محقق خواهد شد.

قربانی راه اندازی نیروگاه خورشیدی، کارخانه سیمان، معدن سیلیس و میدان دام را از جمله مطالبات مردم مراوه‌تپه برشمرد و افزود: امیدوارم با حمتیت استاندار گلستان مطالبات مردم شهرستان مرزی و محروم مراوه‌تپه تحقق یابد و شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر این شهرستان باشیم.

وی بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم بزرگداشت عارف نامی مختومقلی فراغی تاکید کرد و یادآور شد: وجود آرامگاه مختومقلی فراغی در مراوه تپه افتخار و فرصت خوبی برای این شهرستان است و همه باید سعی کنیم تا مراسمی در شان ایشان برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده