تاریخ: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۱:۰۰
کد خبر: ۲۵۸۳۸۵
پرفروش‌ترین محصول "کگهر" شناسایی شد:
‌می‌متالز - طبق گزارش صورت گرفته در سامانه کدال، «کلوخه سنگ آهن» توانست با ۲،۷۱۳،۸۱۳ تن، مقام اول پرفروش‌ترین‌های شرکت را طی ۴ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی به نام خود ثبت کند.

به گزارش می‌متالز، مقدار فروش محصولات شرکت سنگ آهن گهر زمین در فروردین ۱۴۰۱ برابر با ۱،۰۴۸،۷۰۶ تن بود که در بازار‌های داخلی و صادراتی با رشد ۱۸ درصدی نسبت به سال گذشته شناسایی شد. همچنین مقدار فروش تجمیعی این شرکت معدنی ۴،۷۷۹،۰۸۷ تن به ثبت رسیده است.

طبق گزارش صورت گرفته در سامانه کدال، «کلوخه سنگ آهن» توانست با ۲،۷۱۳،۸۱۳ تن، مقام اول پرفروش‌ترین‌های شرکت را طی ۴ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی به نام خود ثبت کند. طی این بازه زمانی در بازار صادراتی «گندله» نیز ۲۰۸،۹۶۶ تن فروش را به همراه داشته است.

همچنین بیشترین مقدار فروش در فروردین ۱۴۰۱ متعلق به «کلوخه سنگ آهن» با ۵۶۲،۵۳۴ شناسایی شد. پس از آن نیز «گندله بورس کالا» توانست با فروش ۲۱۳،۲۳۵ تن در جایگاه دوم قرار گرفت که البته نرخ فروش آن در ازای هر تن حدود ۴ میلیون تومان اعلام شده است.

از طرفی پس از آن نیز «کنسانتره سنگ آهن» توانست ۱۰۱،۷۲۷ تن فروش در فروردین ماه را تجربه کند که در واقع با رشد ۸۴ درصدی نسبت به ماه گذشته همراه بود. همچنین نرخ فروش این محصول در اسفندماه از ۲ میلیون و ۷۶۰ هزارتومان به حدود ۳ میلیون تومان رسید و در روند افزایشی ۹ درصدی قرار گرفت؛ بنابراین می‌توان گفت شرکت "کگهر" توانسته فروش خود را نسبت به اسفندماه و حتی در مقایسه با سال گذشته افزایش دهد که در واقع می‌تواند خبر مثبتی برای سرمایه گذاران و سهامداران شرکت را به همراه بیاورد.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده