تاریخ: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۱۱
کد خبر: ۲۶۹۸۳۹
‌می‌متالز - یک گودال به قطر حدود ۲۵ متر در یک منطقه معدنی در شیلی ظاهر شده که منجر به بررسی دقیق آن توسط مقامات شده است.

به گزارش می‌متالز، بر اساس گزارش رسانه‌ها، یک شرکت کانادایی به نام لاندین ماینینگ، در این محل که در نزدیکی سانتیاگو پایتخت شیلی است کار می‌کرد. پس از تعطیلات پایان هفته و به هنگام بازگشت کارگران به محل کارشان، آن‌ها با این حفره بزرگ روبرو شدند.

در حال حاضر، این سایت توسط سرویس ملی زمین‌شناسی و معدن (Sernageomin) و سایر مقامات مربوطه در دست بررسی است.

دیوید مونته‌نگرو، مدیر این مرکز گفت: «عمق قابل توجهی، تقریبا ۲۰۰ متر تا انتهای گودال وجود دارد. ما هیچ ماده‌ای را در آنجا کشف نکرده‌ایم، اما وجود آب زیادی را دیده‌ایم.»

سایت برای تحقیقات بیشتر بسته شد و «لاندین ماینینگ» در بیانیه خود اعلام کرده است که هیچ یک از کارگران حاضر در اثر این سوراخ آسیب ندیده‌اند.

در بیانیه رسمی این شرکت آمده است: «نزدیک‌ترین منزل مسکونی بیش از ۶۰۰ متر با محل فاصله دارد و این در حالی است که مناطق پرجمعیت یا خدمات عمومی تقریبا یک کیلومتر با منطقه آسیب‌دیده فاصله دارند.»

مقامات هیچ توضیحی در مورد گودال ارائه نکرده‌اند، اما تعدادی از نظریه‌ها در محافل محلی وجود دارد. کار در سایت تا هرگونه ارتباط بعدی تعطیل شد و باید دید بررسی‌ها چه چیزی را در مورد این پدیده نشان می‌دهد.

منبع: همشهری آنلاین

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده