تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۸:۴۸
کد خبر: ۲۸۹۲۶۴
‌می‌متالز - مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران که با حضور وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) برگزار شد، موفق به کسب جایزه در سطح پیشروان بهره وری دو ستاره گردید.

به گزارش می‌متالز، همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران از سوی سازمان ایمیدرو به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر بهره وری و تعالی شرکت‌های این بخش از سال ۹۱ برگزار می‌شود.

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران امروز دارای جایگاهی کم نظیر در کشور و منطقه است و با ظرفیت سخت افزاری و نرم افزاری خود بدنبال حل مشکلات کشور در بخش معدن و صنایع معدنی است.

نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران امروز (دوشنبه) در محل تالار قلم مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در بین ۳۶ شرکت برگزیده جای گرفت.

این مرکز وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است و به عنوان مرکز تحقیقات و فرآوری کشور‌های عضو اکو ثبت شده و تنها آزمایشگاه بخش صنعت و معدن است که در شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو عضویت دارد.

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برنده جایزه در سطح پیشروان بهره وری دوستاره شد

مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برنده جایزه در سطح پیشروان بهره وری دوستاره شد

منبع: دنیای معدن

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده