تاریخ: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۱:۲۲
بازدید: ۸۸
کد خبر: ۳۱۷۶۷۱

آینده روشن شرکت آلومینای ایران

‌می‌متالز - شه‌بخش در جلسه شورای معاونین این شرکت که امروز دوشنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه در محل سالن جلسات مدیریت این شرکت برگزار گردید تاکید کرد: آینده شرکت آلومینای ایران بسیار روشن است و این امر با انجام پروژه‌های توسعه شرکت و حمایت و راهبری ایمیدرو تحقق خواهد یافت.

به گزارش می‌متالز، در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران مستقل شرکت آلومینای ایران برگزار شد، دکتر شه بخش، مدیرعامل شرکت آلومینای ایران، بر اهمیت توجه بیشتر به ارزش‌های سازمانی و مسائل پرسنلی تاکید ویژه داشته و همفکری، همکاری و هم‌افزایی معاونین و مدیران را لازمه حل مشکلات مقطعی و رشد شرکت دانستند. ایشان همچنین ضمن تشکر از تلاش‌های انجام شده در انجام موفقیت آمیز پروژه‌های توسعه‌ای شرکت، استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان و همکاری با مراکز علمی در کنار دانش و تجربه مدیران و کارشناسان شرکت را عامل اصلی موفقیت شرکت در به ثمر رساندن پروژه‌های توسعه دانست و تحقق اهداف تعریف شده برای این پروژه‌ها را نشانه وجود پتانسیل لازم برای رفتن به سمت مگا‌پروژه‌های آینده مانند پروژه ۵۰۰ هزارتنی تولید آلومینا به روش سینترینگ دانستند.

وی همچنین گفت: با عنایت به آینده روشن شرکت آلومینا و حمایت همه جانبه ایمیدرو، بی شک برکات بیشماری را در حوزه ایجاد اشتغال و کارآفرینی، دانش فنی تکمیل زنجیره تولید، بهره گیری مناسب و موثر از زیر ساخت‌ها و منابع معدنی و افزایش بهره‌وری و ایجاد ارزش افزوده بیشتر و رشد سریع شرکت را شاهد خواهیم بود.

دکتر شه بخش خاطرنشان ساخت: به طور حتم تحقق این اهداف با همدلی، پشتکار و مجاهدت، ریسک‌پذیری و مسوولیت‌پذیری همه سطوح سازمان میسر خواهد شد.

همچنین ایشان دستورات ویژه‌ای به معاونت مالی و اداری جهت نظارت بیشتر، ایجاد وحدت رویه، استانداردسازی و به روز رسانی دستورالعمل‌های حوزه منابع انسانی داشتند.

آینده روشن شرکت آلومینای ایران

عناوین برگزیده