تاریخ: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۳۰
کد خبر: ۲۰۹۲۴۲
‌می‌متالز - رئیس شعبه آمل بیمه دانا گفت: این شعبه توانست در سال ۱۳۹۹ در آستانه کسب پرتفوی ۸۰۰ میلیاردی با نسبت خسارت ۴۵ درصدی قرار گیرد.

به گزارش می‌متالز، این رقم نسبت به مورد مشابه سال ۱۳۹۸ رشد ۷۰ درصدی دارد که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال ۱۴۰۰ در کسب پرتفوی و انتخاب ریسک به نقطه اوج خواهد رسید.

حسینعلی جنگجو با اشاره به سابقه کوتاه فعالیت شعبه آمل افزود: این توفیق در وهله نخست ناشی از عنایت خداوند متعال و در مرحله بعدی مرهون رهنمود‌های قابل تقدیر مدیران ارشد و ستادی و مناطق شرکت بیمه دانا و نیز تلاش و همدلی خالصانه یکایک همکاران دلسوز و همچنین تلاش‌های بی وقفه شبکه فروش بوده که با نگاه ارزشی و اعتقادی به کار و خدمت رسانی عاشقانه، برای اعتلای نام شرکت سهامی بیمه دانا تلاش می‌نمایند.

وی با اشاره به تاثیر قابل ملاحظه طرح مهردانا در جذب پرتفوی این شعبه افزود: به یاری پروردگار و با برنامه ریزی انجام شده و استفاده از پتانسیل‌های موجود و همچنین با اتکا به روحیه جهادی همکاران و مشارکت نمایندگان و همکاری جمعی آنان، یقینا پیشتازی شعبه در عرصه خدمت رسانی به زیاندیدگان و بیمه گذاران محترم در سال جاری با کیفیت مطلوب تری ادامه خواهد یافت.

منبع: شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران شادا

عناوین برگزیده