تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۳۸
کد خبر: ۲۰۹۸۰۶
‌می‌متالز - امروز سهامداران شرکت‌های خدمات انفورماتیک، کاشی الوند و پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس و معامله‌گران شرکت‌های زغال سنگ پرورده طبس، دارویی ره آورد تامین و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش می‌متالز، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۴ هزار و ۴۶۲ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۸۳ هزار و ۹۸۹ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴ میلیارد و ۷۶۰ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴ هزار و ۲۰۱ میلیارد تومان در بیش از ۴۵۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های خدمات انفورماتیک، کاشی الوند و پرداخت الکترونیک سامان کیش بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های آلومراد، سیمان خزر و سیمان صوفیان بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۸۲ میلیون ورقه به‌ارزش ۷ هزار و ۴۲۴ میلیارد تومان در ۱۴۶ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۹ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷ هزار و ۴۸۶ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های زغال سنگ پرورده طبس، دارویی ره آورد تامین و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های توکاریل، صنایع بهداشتی ساینا و صنایع ماشین‌های اداری ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده