تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۰:۱۱
بازدید: ۴۱۴
کد خبر: ۲۲۲۹۴۱
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران:

کمبود سیمان سرعت اجرای پروژه راه دسترسی بندر نوشهر را کند کرد

‌می‌متالز - انزان پور، مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران موعد افتتاح پروژه راه دسترسی بندر نوشهر را شهریورماه ۱۴۰۱ اعلام کرد و گفت: کمبود سیمان سرعت اجرای پروژه را کند کرده است.

به گزارش می‌متالز، محمدتقی انزان پور با اشاره به پیشرفت ۴۵ درصدی راه دسترسی بندر نوشهر اظهار داشت: این طرح در دست اجرا بوده و بندر نوشهر را به پسکرانه در کمربندی متصل می‌کند.

وی با اظهار اینکه ایجاد این راه دسترسی در توسعه مبادلات تجاری و انجام عملیات بندری تاثیر بسزایی دارد، افزود: با ایجاد این راه دسترسی، بندر نوشهر از بن بست توسعه خارج می‌شود.

وی ظرفیت انبار‌های بندر را بیش از ۲۰ هزار تن بیان کرد و گفت: با ایجاد راه دسترسی و پسکرانه حجم عملیات بندری در این منطقه ویژه اقتصادی توسعه می‌یابد.

انزان پور با اظهار اینکه در ماه‌های اخیر ایجاد راه دسترسی به دلیل مشکلات ناشی از کمبود سیمان، سرعت ایجاد راه دسترسی کمی کند شده است، افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته از طریق فرمانداری و استانداری، محموله سیمان برای انجام این پروژه درنظر گرفته شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران یادآور شد: امیدواریم با تامین سیمان، روند اجرای پروژه شتاب گیرد و بتوانیم آن را در بازه زمانی مناسب به سرانجام برسانیم.

وی گفت: امیدواریم تا شهریورماه ۱۴۰۱ پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به پسکرانه افتتاح شود.

منبع: تحلیل بازار

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده