تاریخ: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۱۸
کد خبر: ۲۲۶۵۲۲
رئیس سازمان صمت مازندران خبر داد؛
‌می‌متالز - رئیس سازمان صمت مازندران کمبود برق را مشکل فراروی تولید ذکر کرد و گفت: کارخانه‌های سیمان استان با ۲۰ درصد ظرفیت در حال کار و تولید است.

به گزارش می‌متالز، حسینقلی قوانلو ظهر سه شنبه در جلسه هیات اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعتی با تاکید بر توسعه سرمایه گذاری در استان اظهار داشت: ۴۲ درصد جی پی تی استان در صنایع غذایی است و مشکل استان نبود صنایع پیشرفته است.

وی با اظهار اینکه صنایع استان ابتدایی و سنتی است، حمایت از بخش صنعت و معدن را ضروری دانست و گفت: متأسفانه سیمان استان با ۲۰ درصد ظرفیت در حال فعالیت است و کسری برق از جمله مشکلات به شمار می‌رود.

محمد اسماعیلی رئیس بسیج صنعت مازندران نیز در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی در ساری با بیان اینکه بسیج نقش ارزنده‌ای را در گام اول انقلاب اسلامی داشته است، گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، نقش بسیج در تحقق فرامین و منویات مقام معظم رهبری بیش از گذشته حائز اهمیت است و باید نقش پیشبرنده خود را ایفا کند.

وی با تاکید برایجاد سازوکار‌های جدید ونو و برای بسط و گسترش نگاه نخبگانی در جامعه گفت: برای تحقق این امر، تشکیل هیئت‌های اندیشه ورز به عنوان بهترین پشتوانه فکری شجره طیبه بسیج در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: هیات اندیشه ورز متشکل از جمعی از صاحبنظران، اندیشمندان و صاحبان فکری است و احصای مسائل اساسی و اولویت دار قشر و ارائه راهکار‌های عملی برای حل مسائل از جمله اهداف است.

اسماعیلی یادآور شد: ایجاد مجموعه جوان انقلابی، آسیب شناسی، گفتمان و جریان سازی در موضوعات مختلف با اهداف بسیج از جمله اهداف و رویکرد‌های هیات‌های اندیشه ورز محسوب می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده