تاریخ: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۱۲
کد خبر: ۲۵۷۹۱۷
با حکم وزیر صمت؛
‌می‌متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی «عبدالناصر آزادبخت» را به‌عنوان سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وزارت صمت منصوب کرد.

به گزارش می‌متالز، در حکم صادره از سوی سیدرضا فاطمی‌امین خطاب به آزادبخت آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به سمت سرپرست دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌شوید.

وزیر صمت در بخش دیگری از این حکم آورده است: انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی در خدمت به مردم و کسب‌وکار‌ها کوشا باشید.

گفتنی است که در ساختار جدید وزارت صمت دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی زیرمجموعه معاونت جدید صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات تعریف می‌شود.

با بازآفرینی جدید در راستای برنامه‌های تحولی وزارت صمت، دفاتر ماشین‌آلات و تجهیزات تولید، صنایع تجهیزات برقی و الکترونیکی، صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی ساختمانی و معدنی، دفتر صنایع نرم‌افزار به همراه دفتر صنایع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی زیر نظر معاونت صنایع ماشین‌آلات و تجهیزات فعالیت خواهند کرد.

منبع: شاتانیوز

عناوین برگزیده