تاریخ: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۲:۵۳
کد خبر: ۲۶۹۰۱۷
‌می‌متالز - مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حجت‌الاسلام محمود بنی‌جمالی، امام‌جمعه و مهندس جواد شمسی پور فرماندار شهرستان چادگان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش می‌متالز، امام جمعه چادگان در این نشست ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری شهادت اباعبدالله و یاران باوفایش گفت: صنعت کشور در شرایط کنونی اهمیت ویژه‌ای برای مقابله با توطئه دشمنان دارد و صنعت گران از جمله کسانی که در ذوب آهن اصفهان در خدمت اقتصاد کشور هستند، وظایف خود را به خوبی انجام داده اند.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان در اشتغال زایی و توسعه اقتصادی و اجتماعی استان و کشور نقش مهمی ایفا نموده و امیدوارم با توسعه صنعت کشور، شاهد رفاه و بهبود بیشتر معیشت مردم باشیم.

فرماندار شهرستان چادگان نیز، ذوب آهن اصفهان را از جمله صنایع مهم کشور دانست که در نیم قرن گذشته منشا خدمات بسیار برای کشور بوده است.

وی توجه مسوولین صنایع کشور به مشکلات مردم را بسیار اثرگذار و مهم توصیف کرد.

مهندس رخصتی نیز در این دیدار از مسوولین و مردم شهرستان چادگان که از دیرباز میزبان کارکنان ذوب آهن، دیگر صنایع و سازمان‌ها و سایر مردم در اماکن گردشگری این شهرستان هستند قدردانی نمود و گفت: ذوب آهن اصفهان، توجه به مسوولیت‌های اجتماعی را یکی از وظایف اصلی خود می‌داند و در این راه از ظرفیت‌های قانونی خود بهره می‌گیرد.

وی ابراز امیدواری نمود که تعامل و همکاری ذوب آهن اصفهان و شهرستان چادگان در راه خدمت به مردم و پیشرفت صنعت، تداوم و توسعه یابد.

منبع: ذوب آهن اصفهان

عناوین برگزیده