تاریخ: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۴:۰۴
کد خبر: ۲۸۱۳۰۴
با وجود اعلام موافقت وزیر اقتصاد:
‌می‌متالز - ساعتی بعد از انتشار خبر تغییر رئیس سازمان بورس و با وجود اعلام موافقت وزیر اقتصاد، شورای عالی با این تغییر مخالفت کرد تا مجید عشقی همچنان رئیس سازمان باشد!

به گزارش می‌متالز، زمزمه تغییر و برکناری مجید عشقی از ریاست سازمان بورس در حالی از هفته‌ها قبل مطرح شده بود که از شب گذشته و امروز، رسانه‌ها از موافقت احسان خاندوزی وزیر اقتصاد با این تغییر خبر داده بودند و حتی اعلام شد در جلسه امروز شورای عالی بورس، محمد رضوانی‌فر به عنوان هفتمین سکاندار این سازمان انتخاب شد.

ساعتی بعد از فراگیر شدن این خبر در همه رسانه‌ها، هادی سلیمی زاده مدیر روابط عمومی سازمان بورس در توییتر اعلام کرد: با مخالفت اکثریت قاطع اعضای شورای عالی بورس، پذیرش استعفای عشقی مورد قبول واقع نشد و وی در ریاست سازمان باقی خواهد ماند.

این موضوع در اعلام تغییر و سپس عدم جابجایی درحالی برای اولین بار در مورد رئیس سازمان بورس رخ داده که معلوم نیست چرا هیچ واکنش به موقعی در برابر اعلام سراسری رسانه‌ها مبنی بر موافقت خاندوزی و نشر خبر تغییر عشقی و حتی اعلام رئیس جدید، انجام نشد و بعد از پخش گسترده این رویداد، خبر عدم موافقت شورای عالی بورس منتشر شد؟

منبع: بورس پرس

عناوین برگزیده