تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۷:۵۴
کد خبر: ۲۸۸۲۲۹
‌می‌متالز - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: با هدف تدوین و پیاده‌سازی سیاست‌های بازاریابی و جذب کالا‌های جدید، ۶۸ هزار تن محموله گنداله آهن در مجتمع بندری امام خمینی (ره) جذب گردید.

به گزارش می‌متالز، مهران میدری با اشاره به مجموعه تلاش‌های انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) برای افزایش ورود کشتی‌های با ابعاد بزرگتر و همچنین جذب کالا‌های جدید و ایجاد تنوع در محموله‌های مواد معدنی به منظور بهره‌مندی از اقتصاد مقیاس، گفت: در این راستا یک فروند کشتی به ظرفیت ۶۸ هزار تن گنداله آهن طی دی ماه امسال بارگیری شد.

او افزود: محموله‌ی مذکور از جمله کالا‌های مواد معدنی است که اخیرا به این مجتمع بزرگ بندری جذب شده است که با ورود این محمولات فعالیت‌های مرتبط با انبارش و بارگیری در بخش مواد معدنی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: به دنبال افزایش ترافیک کالا در بخش مواد معدنی، زمینه برای احداث پایانه مکانیزه مواد معدنی در این بندر بزرگ تجاری با هدف افزایش خدمات‌رسانی به صاحبان کالا و ایجاد بازار‌های جدید فراهم می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین