تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۲:۰۲
کد خبر: ۲۸۸۶۸۳
‌می‌متالز - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اذربایجان شرقی ضمن حضور در مجتمع مس سونگون، از مدیر این مجتمع با اهدای لوح به جهت پیگیری اشتغال فرزندان معزز شهدا و ایثارگران، ساماندهی گلزار مطهر شهدا، اجرای طرح سپاس و میزبانی جشنواره اسوه‌های صبرومقاومت تقدیر کرد.

به گزارش می‌متالز، ابوالفتح زاده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به همراه اصلی زاده معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و معصوم زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر و ورزقان، ضمن حضور در مجتمع مس سونگون از عملکرد عباسزاده مدیر این مجتمع به جهت پیگیری امور اشتغال فرزندان معزز شهدا و ایثارگران، ساماندهی گلزار مطهر شهدا و اجرای طرح سپاس با اهدای لوح تقدیر کرد.

در این دیدار ابوالفتح زاده از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بعنوان پشتوانه مستحکم انقلاب اسلامی و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام یاد کرد و گفت؛ خدمت به خانواده‌های معظم شهدا موجب خیر و مایه برکت نظام هست.

در ادامه این دیدار عباسزاده نیز گفت؛ خدمت به خانواده و فرزندان شهدا تکلیف اداری نیست بلکه التزام عملی و اعتقاد قلبی است و ما در این مجتمع به وسعِ توان بستر را برای ارتقاء این عزیزان فراهم نموده و فراهم خواهیم نمود.

منبع: عصر تبریز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین