تاریخ: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۲:۴۲
کد خبر: ۲۰۱۶۹۱
‌می‌متالز - سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از غرفه فولاد لجستیک در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بازدید کرد.

به گزارش می متالز، دومین روز از برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی مورخ ۱۴ اسفند ماه۹۹ آقایان سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران ،مهندس جعفری معاون محترم بهره برداری و بازرگانی راه آهن ج.ا.ا ودکتر نوراله بیرانوند معاون تأمین سرمایه و اقتصاد حمل و نقل راه آهن، در غرفه فولاد لجستیک حضور بعمل آوردند.

دکتر قبادی ، مدیر عامل شرکت فولاد لجستیک، ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان اظهار داشت،با بیان اهمیت حمل ونقل ریلی که مورد تأکید ویژه مسئولین کشوری و استانی است، خاطرنشان کرد: از دیرباز همکاری های بسیار تنگاتنگی میان فولاد لجستیک و راه آهن جمهوری اسلامی ایران بوده است وبادر اختیار داشتن ظرفیت ناوگان ریلی شرکت فولاد لجستیک و اشاره به افزایش ظرفیت مواد اولیه فولاد برای ارسال محصولات، با توجه به تبعات حمل ونقل جاده ای، توجه واهتمام لازم را بر توسعه و گسترش حمل ونقل ریلی یک اصل مهم و ضروری دانست.

در ادامه نشست وی با اشاره به موضوع افزایش نرخ حق دسترسی ولکوموتیو شرکت راه آهن که در سال جاری افزایش داشته و متعاقبا باافزایش نرخ هزینه تعمیرات واگن های باری این امر باعث زیان آور شدن شرکتهای ریلی خواهد شد و نرخ حمل و نقل ریلی با حمل و نقل جاده ای برابری خواهد کرد و از مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران درخواست تخفیف در این امر را مطرح نمود.

سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهور اسلامی ایران در این راستا خاطر نشان کرد شرکت راه‌آهن با عزم و اراده در حمایت از شرکت‌هایی ریلی این موضوع را پیگیری خواهد کرد که این امر، باعث بروز مشکلات در شرکتهای ریلی نشود.

منبع: گسترش نیوز

عناوین برگزیده