تاریخ: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۵۲
کد خبر: ۲۳۱۶۰۲
‌می‌متالز - فعال کارگری شرکت هپکو گفت: با وجود قابلیت تولید دستگاه‌ها و ماشین آلات راهسازی و معادن در هپکو همچنان شاهد واردات این دستگاه‌ها با لابی‌گری و رانت هستیم.

به گزارش می‌متالز، ابوالفضل رنجبر اظهار کرد: متاسفانه با توجه به این که شرکت هپکو و مدیریت این سازمان و کارگران این مجموعه بار‌ها و بار‌ها اعلام آمادگی کردند که قابلیت تولید دستگاه‌ها و ماشین آلات راهسازی و معادن را دارند، همچنان شاهد این هستیم که واردات این گونه محصولات با لابی‌گری و رانت صورت می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها لازم است نمایندگان مجلس و دولت، سازمان بازرسی و قوه قضائیه به طور دقیق به این موضوع ورود کرده و مانع واردات شوند.

فعال کارگری شرکت هپکو بیان کرد: باید با تصویب قوانین و مصوبات محکم و کارشناسی شده شاهد منع قانونی محصولاتی باشیم که در سال جهش تولید و رفع موانع تولید قابلیت تولید داخلی آن‌ها وجود دارد.رنجبر با اشاره به اینکه کارگران هپکو با جدیت این موضوع را مطالبه خواهند کرد، گفت: انتظار داریم با توجه حل شدن بخشی از مشکلات شرکت هپکو آقایان مسوول به درستی از تولید ملی حمایت‌های لازم را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط
پانزده روز پیش